KAMERA HANDYCAM
Kamera zamontowana na dłoni instruktora nagrywa film z bliskiej odległości. Przy tandemie NIE leci żadna dodatkowa osoba – jesteś tylko Ty i instruktor. Przez cały skok dokładnie widać wszystkie emocje na Twojej twarzy, ponadto kamera nagrywa Twoją całą podniebną przygodę – również lot na czaszy, czyli czas między otwarciem spadochronu a lądowaniem.
- Kamera zamontowana na dłoni instruktora.
- Film nagrany z bliskiej odległości.
+400 zł
KAMERA ZEWNĘTRZNA
Dodatkowy skoczek – podniebny, profesjonalny kamerzysta, który na kasku ma zamontowany aparat fotograficzny i kamerę. Leci cały czas naprzeciwko Ciebie, nagrywając film z perspektywy. Dzięki niemu podczas skoku masz na niebie punkt odniesienia, możesz się do niego szeroko uśmiechnąć, przybić piątkę czy żółwika. Jest z Tobą tylko do momentu otwarcia spadochronu, technicznie NIE ma możliwości nagrania tego, co dzieje się zaraz po… Kolejny raz zobaczysz go dopiero podczas lądowania, gdzie będzie czekał na ziemi z kamerą.
+600 zł
PAKIET DWÓCH KAMER
Połączenie opcji kamery handycam i kamery zewnętrznej. Dwie idealnie uzupełniające się metody kamerowania.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeżeli pozwala Ci na to budżet, a także chcesz, żeby Twój skok został nagrany od A do Z.
- Połączenie opcji kamery handycam i kamery zewnętrznej.
- Dwie idealnie uzupełniające się metody kamerowania.
+800 zł
FAQ - najczęściej zadawane pytania
Z JAKIEJ WYSOKOŚCI WYSKOCZĘ Z SAMOLOTU?
Twój skok ze spadochronem rozpocznie się na wysokości 4000 metrów.
Taka wysokość gwarantuje zapierające dech w piersiach widoki, a Ty możesz mieć pewność, że będą to najszybciej pokonane 4 kilometry w Twoim życiu 😉
ILE TRWA SKOK W TANDEMIE?
Skok poprzedzony jest około 15-minutowym szkoleniem, podczas którego instruktor wytłumaczy Ci wszystko, co się będzie działo za drzwiami samolotu.
Skok tandemowy to około 50 sekund swobodnego spadania z prędkością prawie 200 km/h.
To wystarczający czas, by poczuć wolność i dowiedzieć się, jak bardzo życie może być piękne! Do tej niepełnej minuty dochodzi czas szybowania w dół na otwartym spadochronie – około 5-7 minut.
Czas na przeżywanie przygody tuż po wylądowaniu – nielimitowany !
ILE WCZEŚNIEJ MUSZĘ ZAREZERWOWAĆ SKOK?
Wystarczy, że zadzwonisz do nas 2 tygodnie przed i dasz znać, że chcesz skoczyć 😉 To pozwoli nam na wybranie dogodnego dla Ciebie terminu: dnia i godziny skoku. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na skok ze spadochronem w trybie last minute.
OD KIEDY DO KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ SKOKI?
Skoki w naszej szkole spadochronowej odbywają się od początku maja do końca października, czyli wtedy, gdy warunki pogodowe są najbardziej sprzyjające podziwianiu świata z wysokości. Jesień się już skończyła, a Ty nadal marzysz o skoku? Skontaktuj się z nami – spróbujemy znaleźć optymalne warunki także poza sezonem!
A CO, JEŻELI MAM LĘK WYSOKOŚCI?
Choć skoki spadochronowe z pewnością wymagają odwagi, to lęk wysokości z reguły nie jest przeszkodą, żeby wyskoczyć z samolotu. O ile akrofobia może nie sprzyjać wchodzeniu na drabinę czy taras widokowy, o tyle przestaje się uaktywniać na wysokości 4000 metrów…
Uwierz… Skoki spadochronowe naprawdę nie są straszne…
Na 4000 metrów otwierają się drzwi i widzisz Google Maps
Boisz się Google Maps? Nieeee ,no coś Ty 😉
Jeśli zatem boisz się wysokości w skali mikro, prawdopodobnie zapomnisz o lęku w spadochronowej skali makro – już nasza w tym głowa 😉
ILE MUSZĘ MIEĆ LAT, ŻEBY SKOCZYĆ?
Nie musisz mieć 18 lat, żeby z nami skoczyć, wystarczy, że masz zgodę rodziców lub prawnego opiekuna. A jeżeli myślisz, że jesteś za stary, to pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, żeby spełnić marzenie o lataniu. Najmłodsza dziewczynka, która z nami skakała, miała 6 lat, a najstarsza osoba 84 lata.
ZDROWIE A SKOKI – CZY ISTNIEJĄ PRZECIWWSKAZANIA?
Jeśli tylko nie masz przewlekłych problemów z ciśnieniem, ostrą niewydolnością układu krążenia i układu oddechowego, nie chorujesz na epilepsję, to skok ze spadochronem jest w zakresie Twoich możliwości. Wystarczy chęć przeżycia niezwykłej przygody. Ze względów bezpieczeństwa Twoja waga nie może przekraczać 110 kg. Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną, nie stanowi to dla nas przeszkody.
CZY TO, ŻE NOSZĘ OKULARY, PRZESZKADZA W SKOKU?
Bez obaw – osoby z wadą wzroku również mogą latać! Warto wspomnieć, że soczewki kontaktowe mogą się okazać wygodniejsze podczas skoku. Na tych jednak, którzy nie rozstają się z okularami, czekają specjalne gogle, które zakłada się na okulary. Czy doznania ze skoku są w nich równie niesamowite? Oczywiście!
JAK MAM SIĘ UBRAĆ NA SKOK?
Bezpośrednio przed skokiem dostaniesz od nas kombinezon i gogle, a zalecany przez nas strój to komfortowe, niekrępujące ruchów ubranie sportowe, a także wiązane buty. Jeżeli będzie bardzo gorąco, polecamy skok bez kombinezonu, na boso. Dodatkowe doznania pędu powietrza na skórze gwarantowane!
CZY WSPÓLNY SKOK JEST MOŻLIWY?
Nie ma problemu, żeby na skoki ze spadochronem zabrać bliską osobę, jednak każdej z osób zostanie przydzielony osobny instruktor i tym samym towarzysz do skoku w tandemie. I choć niezbędna separacja czasowa pomiędzy opuszczeniem pokładu samolotu nie pozwala na głębokie spojrzenie sobie w oczy podczas lotu, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wspólnie przeżywać chwile tuż przed skokiem i chwilę po lądowaniu.
JAKĄ MAM MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA PAMIĄTKI ZE SKOKU ?
Poza najcudowniejszymi wspomnieniami, które na zawsze utkwią w Twojej głowie, ze skoku możesz wrócić z filmem oraz serią zdjęć. Wszystko dzięki dodatkowej usłudze, którą oferujemy! Własną kamerę i aparat ze względów bezpieczeństwa musisz zostawić na ziemi, jednak wiedz, że nasz sprzęt oraz ogromne doświadczenie profesjonalnego, podniebnego kamerzysty pozwalają nam uchwycić najlepsze momenty podczas lotu!
A JEŚLI POGODA NIE DOPISUJE – CO WTEDY?
Jesteśmy ekspertami w śledzeniu pogody i robimy to na bieżąco, wykorzystując najlepsze lotnicze prognozy. Gęste, niskie chmury, bardzo silny wiatr oraz obfity deszcz mogą zmusić nas do przesunięcia terminu skoku, jednak z pewnością dostaniesz o tym informację jeszcze przed spakowaniem się na wyjazd! Pamiętaj – wszystko jest kwestią bezpieczeństwa, a na przyjemne rzeczy warto czasem poczekać 😉